Hoşgeldin ziyaretçi
Giriş - Üye Ol - Şifremi Unuttum - Arama - Üyeler
Ana Sayfa » HUNRobotX » PROJE ÖDEV TESLİM TARİHİ UZATILSIN

PROJE ÖDEV TESLİM TARİHİ UZATILSIN

ödevleri yapmamız için biraz daha süre verseniz çok iyi olur yoksa proje gruplarına giremicez 3. ödev yetişmiyecek en azından son günü pazartesi ye çekelim hafta sonu uğraşalım
:~(

Projeler için Ödevleri kabul edilenler ve ilgili sorular cevaplar kısmına bakarsan orda 2 odevi yapanlar 3.sü icin ek sure isteyebilir diye bir madde var zaten. sadece bir tane yazmış olanlar da bi şansını denesin buraya yazsınlar bakalım belki kabul ederler;) ama henuz hic yazmamış olanlar 1 aydan uzun bi surede hic yazmadılarsa....
!!!!!!!!!impossible is nothing!!!!!!!!!!!!!
Bende uzatılmasını istiyorum. Yetkililer duyun sesimizi. Bu konudaki açıklamalarınızı bekliyor saygılar sunuyorum. :)
Bencede uzatılsın, gelcek hafta geri kalan 2 sini yapmaya çalışırız..:)
ikinci yi yapanlar için verilsin bi kaç gün ozaman
odevleri yapanların sayısı zaten az. sureyi bir hafta daha uzatmanın olumsuz bir yanı var mı?
Uzun bir mesaj yazmıştım ama yollayamadan internet kopunca uçtu.

Kısaca şunu söylemek istiyorum lafım belli kişilere değil çünkü hanginiz ne kadar uğraştı bilemiyorum ama ödevlerle zamanında hiç uğraşmamış olanlarla şöyle bir bakmış olanların, zamanın uzatılması konusunda istekte bulunmaya yüzlerinin olmaması gerekir.

Ben şu ana kadar en az 1 ödevi yapmış olanlar için ek süre tanınmasından yanayım. Diğerleri lütfen darılmasın ama 1 aydan fazla süredir bu forumda sürekli olarak konu üyelere hatırlatıldı. Buna rağmen birşeyler yapmadıysanız bizden de birşeyler yapmamızı beklememelisiniz.

Bir de zamanında ödevlere katılan üye sayısının yalnızca 8-9 kişi olması bize nerde yanlış yaptığımızı düşündürdü demiştim sanırım uçan mesajımda.

Topluluğumuzun birincil amaçlarından biri eğlenmek olduğundan katı olmamız gerekmiyor elbette ama projelere bir an önce başlamak istiyoruz. Zaten o yüzden süre çok da uzamayacaktır, 1 hafta falan yani en fazla.

1-2 gün içinde bu konuya yazacağız sürenin uzatılıp uzatılmadığını, uzatıldıysa kimler için uzatıldığını.
Toplantımız sürüyor birazdan Kutlu yapacağı bir basın toplantısı ile kararı açıklayacaktır :)
ewt arkadaşlar toplantımız bitti ve çıkan sonucu da ilan etmek bana düştü.. işte sonuc:

odevlerin teslim tarihi normalde bugun bitti, 3. odev içinse 1 haftalık uzatma verecektik, bu uzatmanın butun odevleri kapsamasını uygun gorduk.. yani 8 aralık 2006 cuma gunu butun odevlerini teslim etmiş arkadaşlar projelere katılabilecekler, 1 ay boyunca gerekli sorumluluğu gosterip odevleri yapmanız gerekirdi, bu 1 haftalık uzatma bile fazladır aslında, cunku odevlerde bile gerekli ozeni gostermeyenler ile proje yapmak gercekten zor bi iş olacaktır eminim.....

bu sene topluluğumuza yeni katılan arkadaşlar için farklı bir karar cıktı toplantıdan, o da şudur ki:

odevleri bitirdikleri zaman proje yapmaya başlayacaklar, fakat odevi bitirme zamanı için bir kısıtlama yok.. ama topluluğumuz kesinlikle zamanından sonra projelere başlamak isteyen arkadaşlar için gerekli imkanları sağlamayı garanti etmez çünkü biz kendimizi bu tarihe gore ayarladık ama yine de elimizden geleni yaparız.. yani biran once bitirip projelere bir an once başlayın arkadaşlar, cunku ilk donem proje gruplarına katılan yeni arkadaşların gruplarında eskilerden bi kişi verme imkanımız olacaktır muhtemelen, ama 2. donem olmayabilir..

eskilerden odevlerin hepsini teslim etmemiş bi kısmını teslim etmiş ve cumaya kadar tamamını teslim etmesi gereken uyeler:

-Onur Çalılı
-Cihan Kılıç
-Tahsin Zubaroğlu
-Fahri Ragıp Göçer
-İbrahim Özkan
;===============
aynası iştir kişinin, lafa bakılmaz!
çooook sağolunnn:D
Ana Sayfa » HUNRobotX » PROJE ÖDEV TESLİM TARİHİ UZATILSIN
Arama - Üyeler
Hacettepe Robot Topluluğu | Eposta
iyzi Forum v1.0 Beta 3.01